پک هاوس : تولید تامین و بسته بندی مواد شیمیایی

چوب اسکی Rossignol ساخته شده با استفاده از رزین INEOS

چوب اسکی Rossignol ساخته شده با استفاده از رزین INEOS

چوب اسکی ساخته شده با استفاده از رزین

 

چوب اسکی جدید حاصل 10 سال تحقیق و توسعه در Rossignol است. تولید کننده لوازم اسکی فرانسوی Rossignol از عرضه یک چوب اسکی جدید و سازگار با محیط زیست با برند “Essential” خبر داد.

 

به گزارش پک هاوس به نقل از ایران پلیمر , چوب اسکی های جدید توسط Huntsman و Rossignol در آخرین نمایشگاه JEC World، پیشروترین نمایشگاه بین المللی کامپوزیت در پاریس، تبلیغ شدند.

 

تصور کنید با یک جفت چوب اسکی که عملکرد عالی، قابلیت بازیافت بالا و ردپای کربن کم را ارائه می‌کند، در مسیرهای اسکی حرکت کنید. این رویا در شرایطی که ما در آن زندگی می کنیم بسیار مهم است و اخیراً در تأسیسات تولید اسکی Rossignol به واقعیت تبدیل شده است.

 

چوب اسکی جدید برند فرانسوی “Essential” از چوب، فلز و رزین اپوکسی ویژه ساخته شده است. این رزین با نام REODRIN اولین اپی کلروهیدرین زیستی دارای گواهینامه ISCC-Plus است که باعث کاهش 70 درصدی انتشار گازهای گلخانه ای در مقایسه با معادل های پایه نفتی می شود و این ویژگی را با کاهش قابل‌توجه مصرف آب، استفاده از زمین و تأثیرات تولید بر محیط زیست‌ ترکیب می‌کند.

 

این رزین در حال حاضر هیچ معادلی در بازار ندارد و 100٪ زیستی است. ضمنا بیش از 80٪ ردپای CO2 کمتری نسبت به مشابه های پایه نفتی خود دارد؛ بدون اینکه عملکرد آن دچار اشکال شود.

 

سایر اخبار را دنبال کنید:

 

همبسپارهای جدید SABIC با ویژگی مقاومت در برابر مواد شیمیایی برای کاربردهای صنعتی

ابتکار دانشمندان ایرانی برای افزایش طول عمر خطوط راه‌آهن با نانوپوشش های اختصاصی

آرامش به بازار محصولات پتروشیمی برگشت

PPG واحد های تولید پوشش های پودری خود را تجهیز می کند

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.