پک هاوس : تولید تامین و بسته بندی مواد شیمیایی پلیمری

بخش پلیمری : ۰۲۱۸۶۰۵۳۱۷۵ بخش شیمیایی : ۰۲۱۸۸۰۶۹۶۵۸

قابلیت های توسعه زنجیره متانول، بنزن، پروپیلن، اسید استیک و VAM 

قابلیت های توسعه زنجیره متانول، بنزن، پروپیلن، اسید استیک و VAM 

بهره برداری از سبد متنوع محصولات پتروشیمی با اجرای فاز ۲ توسعه منطقه ماهشهر/ قابلیت های توسعه زنجیره متانول، بنزن، پروپیلن، اسید استیک و VAM 

 

به گزارش پک هاوس به نقل از ایران بسپار, مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: فاز دوم منطقه ماهشهر یکی از مناطق مهم توسعه صنعت پتروشیمی است و تنوع خوراک در این منطقه، زمینه توسعه زنجیره ارزش را فراهم کرده است.

 

حسن عباس زاده مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی دیروز گفت: فاز دوم منطقه ماهشهر یکی از مناطق مهم توسعه صنعت پتروشیمی است و تنوع خوراک زمینه را برای توسعه فراهم کرده است.

 

وی افزود: خواراک موجود در منطقه عسلویه مبتنی بر گاز است و زمینه برای توسعه طرح ها محدود است اما تنوع خوراک موجود در ماهشهر سبب شده  تا بتوان در راستای تکمیل زنجیره ارزش طرح های متنوعی را تعریف و اجرا کرد که پیامد آن ایجاد ارزش افزوده بیشتر است.

 

عباس زاده ادامه داد: وجود خوراک های مایع در منطقه یک مزیت است و در جلسه امروز زمین های پیشنهادی برای ایجاد فاز دوم مورد بررسی قرار گرفت و باید بر این نکته تاکید کرد که فاز دوم با در نظر گرفتن تکمیل زنجیره ارزش شکل خواهد گرفت.

 

مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی با بیان این که سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به نمایندگی از NPC چندین منطقه را مطالعه کرده و مورد بررسی قرار داده است گفت: در جلسه امروز مقرر شد تا سازمان سناریوهای خود را با کمک نماینده محترم منطقه در مجلس و دیگر مقام های استان نهایی کند تا هرچه زودتر شاهد شکل گرفتن فاز دوم باشیم همچنین مدیریت برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی نیز خوراک های در دسترس و دیگر موارد را نهایی خواهد کرد.

 

وی به قابلیت های توسعه زنجیره متانول، بنزن، پروپیلن و اسید استیک و نیز VAM اشاره کرد و افزود: زمینه برای تکمیل زنجیره ارزش محصولات فوق فراهم است و می توان از ظرفیت های موجود در سطح منطقه به بهترین شکل بهره برد.

 

 

سایر اخبار:

 

سیر صعودی قیمت گاز پرمیان بیسین در زمستان 2022 همزمان با افزایش نگرانی‌ها بر سر عرضه شرکت وست تگزاس

پتروشیمی بندرامام چگونه تلاشگر نمونه محیط زیست شد؟

سهم ۶۰ درصدی زنجیره پروپیلن از طرح‌های پیشران پتروشیمی

آزمایش موفقیت آمیز زیست پلیمر PLA توسط Arburg

صنعت پتروشیمی می‌تواند اقتصاد ایران را احیا کند

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با کارخانه اصفهان