پک هاوس : تولید تامین و بسته بندی مواد شیمیایی

Elementis نسخه پودری غلظت دهنده های یورتانی را معرفی کرد

Elementis نسخه پودری غلظت دهنده های یورتانی را معرفی کرد

نسخه پودری غلظت دهنده های یورتانی

 

به گزارش پک هاوس به نقل از ایران پلیمر ,‌ Elementis تولید کننده اصلاح کننده های رئولوژی جهت رنگ ها، پوشش ها و کاربرد های صنعتی می باشد. این شرکت غلظت دهنده های پلی اورتانی جامد خود را با معرفی محصول جدید RHEOLATE PHX 7025 توسعه داده است.

 

Elementis با استفاده از تخصص و دانش کارشناسان خود بازی رئولوژی را تغییر داده است. این شرکت نسخه های پودری اصلاح کننده های رئولوژی اورتانی را در تمام محدوده تنش برشی طراحی و تولید کرده است.

 

به گفته Gerjan van Laar مدیر بازاریابی بخش ساختمانی شرکت Elementis ، صنایع رنگ ها و پوشش ها همواره به دنبال مواد با عملکرد بالا ، ایمن و سازگار با محیط زیست می باشند. کارشناسان در شرکت Elementis تشخیص دادند که اصلاح کننده های رئولوژی پلی اورتانی نیاز به بهبود دارند و با موفقیت نسخه های پودری اصلاح کننده های رئولوژی پلی اورتانی را توسعه دادند.

 

اصلاح کننده های رئولوژی RHEOLATE Powder NiSAT برای کاربرد در فرمولاسیون های با عملکرد بالا مناسب می باشند.

 

به دلیل طراحی شیمیایی بی همتا ، محصولات RHEOLATE Powder NiSAT را می توان به آسانی در فرمولاسیون رنگ ها و پوشش ها استفاده نمود. در نتیجه حمل و نقل آسانتر شده و دیگر نیازی به نیازمندی های زیستی (eco labeling) وجود ندارد.

 

محصولات RHEOLATE Powder NiSAT دارای مزیت بزرگی در زمینه بهداشت و ایمنی می باشند. این مواد بصورت 100 درصد جامد می باشند و نیازی به زیست کش ها ندارند. این مواد به امولسیفایر ها و مواد سطح فعال نیز نیازی ندارندو در نتیجه فاقد ترکیبات آلی فرار (VOC) می باشند.

 

با توجه به اینکه غلظت دهنده های جدید جامد می باشند از حمل و نقل آب در سرتاسر جهان جلوگیری می شود. همچنین فضای لازم برای انبارداری کاهش می یابد. این مواد دارای حساسیت کمتری نسبت به دمای انبارداری می باشند.

 

سایر اخبار را دنبال کنید:

 

معاون وزیر نفت پتروشیمی‌ها را ملزم به بازارسازی محصولات کرد

بلاتکلیفی ارزی پتروشیمی‌ها

هوش مصنوعی برای افزایش بهره وری تولید

افزایش ۳۵۰ هزار بشکه‌ای تولید نفت ایران در ۶ ماه اخیر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.