پک هاوس : تولید تامین و بسته بندی مواد شیمیایی

Evonik ضد کف زیستی جدیدی برای جوهر های پایه آب معرفی کرد

Evonik ضد کف زیستی جدیدی برای جوهر های پایه آب معرفی کرد

بخش Coating Additives شرکت Evonik با ارائه محصول جدیدی محصولات TEGO Foamex را توسعه داده است. این ضد کف جدید بر پایه یک فناوری هیبریدی بی همتا می باشد.

 

به گزارش پک هاوس به نقل از ایران پلیمر , این ضد کف جدید که با نام تجاری TEGO Foamex 8880 به بازار عرضه می شود بر پایه پلی اتر سیلوکسان و پلیمر زیستی می باشد. این ضد کف جدید برای جوهر های پایه آب طراحی شده است و در هر مرحله از تولید جوهر و حتی در press-side می تواند به جوهر اضافه شود.

 

این ضد کف دارای قابلیت عالی در جلوگیری از ایجاد کف و از بین بردن کف می باشد. به گفته Courtney Thurau رئیس بازاریابی بخش جوهر های چاپ در Evonik Coating Additives، فناوری های مختلف دارای عملکرد متفاوتی می باشند.

ضد کف های سیلیکونی استاندارد عمدتا در مرحله let-down به جوهر اضافه می شوند و انتخاب مناسبی برای اضافه کردن در مرحله press-side نمی باشند. TEGO Foamex 8880 یک امولسیون غیر یونی می باشد که دارای مقادیر بالای مواد زیستی (بیش از 50 درصد) در یک فاز غیر آبی می باشد. این ضد کف فاقد حلال ها و روغن های معدنی می باشد و با استاندارد های مربوط به تماس با مواد غذایی مطابقت دارد. این ضد کف جدید با توجه به نیاز مشتریان برای محصولات دوستدار محیط زیست طراحی و تولید شده اشت و دارای خواص عملکردی مناسبی می باشد.

TEGO Foamex 8880 انتخابی ایده آل برای جوهر های پایه آب فلکسو و گراور جهت استفاده بر روی زیرآیند های کاغذی و مقوایی می باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.