رشد ۳۰۰ درصدی مشارکت کنندگان در بیست و یکمین نمایشگاه رنگ و رزین نسبت به سال گذشته

رشد ۳۰۰ درصدی مشارکت کنندگان در بیست و یکمین نمایشگاه رنگ و رزین نسبت به سال گذشته

نمایشگاه رنگ و رزین | بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوششهای صنعتی، کامپوزیت و آبکاری تهران۱۴۰۰

 

رییس ستاد برگزاری نمایشگاه بین المللی رنگ و رزین: رشد ۳۰۰ درصدی مشارکت کنندگان در بیست و یکمین نمایشگاه رنگ و رزین نسبت به سال گذشته/ استقبال شرکت های خارجی از نمایشگاه رنگ،رزین

 

به گزارش پک هاوس به نقل از اخبار نمایشگاه ها , بیست و یکمین دوره نمایشگاه رنگ،رزین، پوشش های صنعتی، صنعت آبکاری و مواد کامپوزیت در سال ۱۴۰۰ با رویکرد صادرات محصولات قابل رقابت ایرانی و با استقبال بی نظیر دست اندرکاران صنایع مرتبط برگزار می گردد.

 

این دوره از نمایشگاه با حضور بازیگران و بازیگردانان اصلی این صنعت شامل صنعتگران، بازرگانان و بنگاه های ارائه کننده خدمات و با رشد حدود ۳۰۰ درصد نسبت به سال گذشته مواجه گردیده که این آمار با توجه به شرایط دشوار پسا کرونا باعث دلگرمی و مباهات تمامی نقش آفرینان گردیده است.

 

صالح سپاسدار مدیرعامل شرکت برنامه ریزی نمایشگاهی بانیان امید در گفت و گو با خبرنگار اقتصاد و نمایشگاه با بیان این مطالب گفت: شرایط فعلی کشور چه از لحاظ فشارهای اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه و چه از لحاظ اپیدمی کرونا، ایجاب می کند تا تمرکز بیشتری بر نمایش دستاوردها و توانمندی های تولیدکنندگان داخلی داشته باشیم.

 

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوششهای صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری ۲۱ سال همراه صنایع و محلی جهت نمایش قدرت تولیدکنندگان توانمند داخلی، شرکتهای دانش بنیان و استارتاپهای فنی و تخصصی است که چشم اندازی امیدبخش از رشد روز افزون و توسعه صنعت رنگ و پوشش کشور در سالهای آینده را ارائه می‌دهد.

 

وی با اشاره به استقبال شرکت های خارجی از بیست و یکمین دوره نمایشگاه رنگ،رزین اظهار داشت: نمایشگاه IPCC بعنوان بزرگترین نمایشگاه پوشش در خاورمیانه و یکی از بزرگترین نمایشگاه ها در این زمینه در دنیا با هدف نمایش توانمندی ها و دستاوردهای داخلی و بین المللی و ایجاد پل ارتباطی بین دست اندرکاران داخلی و خارجی توانسته میزان مشارکت شرکت های خارجی را تا 20 برابر سال گذشته افزایش دهد.

 

این آمار امید بخش نوید از ظرفیت های بالقوه بازار ایران و آمادگی بنگاه های خارجی جهت افزایش سطح تعاملات ایشان با بازار داخلی دارد.

 

مدیرعامل شرکت برنامه ریزی نمایشگاهی بانیان امید حضور گسترده و متنوع شرکتهای مرتبط با موضوع نمایشگاه در همه زمینه های تولیدی و بازرگانی در این دوره را کاملا مشهود دانست و خاطرنشان کرد: بررسی آمارهای صادرات محصولات رنگ و پوشش، نشان از شروع روند افزایش صادرات از سال گذشته دارد.

 

از سوی دیگر، روند نزولی ارزش واردات در محصولات تخصصی این صنایع، نوید جایگزینی آنها با تولیدات شرکتهای دانش بنیان و فناور داخلی و نقش آفرینی آنها در این صنعت را می‌دهد.

 

سپاسدار با اشاره به استقبال بی نظیر تولیدکنندگان انواع مواد اولیه و سازندگان تجهیزات فنی از نمایشگاه امسال عنوان کرد: قطعا این حضور با شکوه بخش خصوصی با افزایش، بهبود و رفع موانع تولید همراه خواهد بود و بدون شک تاثیر مثبت آن را در سالهای آینده در تولید محصولات متنوع و تخصصی شاهد خواهیم بود.

 

وی در پایان ابراز امیدواری کرد، این نمایشگاه که حاصل کار گروهی تیم برگزارکننده و دست اندرکاران این صنعت، در این شرایط دشوار، مورد رضایت کلیه مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته و شاهد ارتقا و پیشرفت در کلیه زمینه های فنی و بازرگانی در حوزره صنایع پوشش در کشور عزیزمان باشیم.

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه رنگ و رزین

 

 

۵ الی ۸ آذر ماه ۱۴۰۰

 

صفحه تخصصی نمایشگاه  رنگ و رزین

 

با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

 

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه بین المللی رنگ و رزین ۱۴۰۰، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوششهای صنعتی، کامپوزیت و آبکاری تهران ۱۴۰۰  را مشاهده کنید.

 

  • تاریخ شمسی: ۵ تا ۸ آذر ماه ۱۴۰۰
  • تاریخ میلادی 2021 ،Nov 26-29
  • ۴ روز نمایشگاه
  • جمعه تا دوشنبه
  • زمان بازدید ۱۰ صبح الی ۶ عصر
  • محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
  • برگزار کننده: شرکت برنامه ریزی نمایشگاهی بانیان امید

 

 

سایر اخبار را دنبال کنید:

 

شرکت پتروشیمی شیراز ثابت قدم و پیشرو در مسیر تعالی

قیمت‌های استایرن مونومر آسیا تحت فشار قرار گرفتند

خطوط تولید کاتالیست پتروشیمی‌ها در عسلویه راه‌اندازی می‌شوند

آیا بازارهای پتروشیمی در چین مجدداً مسیر خود را پیدا کردند؟

برنامه ریزی چین برای تبدیل نفت خام به الفین با هدف کاهش انتشار کربن

طرح های سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی پیوست تسهیلاتی خواهند داشت

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.