مهار حریق تاسیسات شرکت پترو پالایش کاوشگران ماهشهر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

مهار حریق تاسیسات شرکت پترو پالایش کاوشگران ماهشهر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

مهار حریق تاسیسات شرکت پترو پالایش کاوشگران ماهشهر

 

سخنگوی شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با بیان اینکه متاسفانه حادثه آتش سوزی در شرکت کاوشگران ماهشهر ۲ مصدوم درپی داشت گفت: علت بروز این حادثه توسط کارشناسان HSE سازمان منطقه ویژه اقتصادی در دست بررسی است.

 

به گزارش پک هاوس به نقل از نیپنا به نقل از روابط عمومی  سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، سخنگوی شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با بیان اینکه متاسفانه حادثه آتش سوزی در شرکت کاوشگران ماهشهر ۲ مصدوم درپی داشت گفت: حریق در این شرکت واقع در سایت یک منطقه هم‌اکنون بصورت کامل مهار شده است.

 

محسن ادیبی بیان داشت: در کمتر از یکساعت ساعت و با محوریت فرماندهی حادثه و با تلاش تیم آتش نشانی و اطفا حریق سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، آتش سوزی تاسیسات شرکت کاوشگران ماهشهر مهار شد.

 

وی افزود: در عملیات اطفای حریق، تیم های امدادی سایر شرکت های مستقر در منطقه مشارکت کردند.

 

ادیبی با اشاره به اینکه در جریان این حادثه که در سطح یک رخ داد، متاسفانه ۲ نفر از نیروهای خدوم واحدبهره برداری شرکت کاوشگران ماهشهر دچار سوختگی شدند گفت: یکی از این مصدومان به دلیل شدت سوختگی به بیمارستان حاجیه نرگس معرفی ماهشهر اعزام شد.

 

سخنگوی شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی تاکیدکرد: علت بروز این حادثه توسط کارشناسان HSE سازمان منطقه ویژه اقتصادی در دست بررسی است.

 

شرکت پترو پالایش کاوشگران ماهشهر در زمینه‌ی بازیافت پی ای جی و تبدیل آن به محصول منو اتیلن گلایکول در صنایع پایین‌دستی الفین است که کاربری محصول آن در صنایع رنگ‌سازی، حلال و … است و در سایت یک منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در حال فعالیت دارد.

 

 

سایر اخبار را دنبال کنید:

 

پتروپالایشگاه‌ها چگونه با نوآوری پیش رفته‌اند؟

توزیع ۱۰۹ میلیون لیتر بنزین در روز چهارم نوروز ۱۴۰۱

کمبود کودهای شیمیایی در اروپا با جنگ اوکراین

جایگاه محیط زیست در احداث کارخانه پتروشیمی در مازندران کجاست؟

درآمدهای نفتی با همان شرایط تحریمی دولت گذشته افزایش یافت

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.