پک هاوس : تولید تامین و بسته بندی مواد شیمیایی

Kuraray و رزین سدگر پایه گیاهی جدید برای صنایع بسته بندی

Kuraray و رزین سدگر پایه گیاهی جدید برای صنایع بسته بندی

رزین سدگر

 

Kuraray America,Inc. (Kuraray America) که تولید کننده پلیمر های با عملکرد ویژه و مواد ویژه می باشد اعلام کرد که نسخه جدیدی ار محصولات PLANTIC را تولید کرده است. PLANTIC EP یک رزین پایه گیاهی می باشد که بطور ویژه برای extrusion coating طراحی شده است.

به گزارش پک هاوس به نقل از ایران پلیمر , این محصول جهت کاغذ ، مقوا و فیلم های متداول قابل استفاده می باشد و مانع نفوذ گاز ها می شود. این رزین جدید اخیرا تاییدیه های مربوط به قابلیت بازیافت و خمیرسازی مجدد را از Western Michigan University (WMU) دریافت کرده است.

با عرضه PLANTIC EP به بازار ، مشتریان به یک گزینه با سدگری بالا که کاملا قابل بازیافت می باشد دسترسی دارند. PLANTIC یکی از پیشرفته ترین پلاستیک های زیستی می باشد و از نشاسته مشتق شده است. این محصول می تواند به شکل های recycle-ready و compostable استفاده شود. این رزین تجدید پذیر و حاوی مواد گیاهی می باشد و دارای خواص سدگری عالی در برابر گاز ها می باشد که منجر به افزایش طول عمر مواد غذایی بسته بندی شده می شود.

استفاده از این رزین آثار منفی زیست محیطی که توسط مواد بسته بندی متداول ایجاد می شود را بوجود نمی آورد. PLANTIC EP در حال حاضر بصورت آزمایشی و تجاری در سرتاسر جهان در دسترس می باشد. کاربرد های آن عبارتند از پاکت ها و کارتن های قهوه ، مواد غذایی حیوانات و مواد غذایی dry-mix .

 

سایر اخبار را دنبال کنید:

 

آنتی‌سیکلون‌ها، تغییرات آب و هوایی و گرمایش اقیانوس‌ها؛ علم از دلایل موج گرمای اروپا چه می‌گوید؟

گوهرفام و افزایش کیفیت پوشش‌دهی هواپیما با رنگ‌های ایرانی حاوی نانوذرات

طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی لامرد تصویب شد

گزینه‌‌های جدید رنگدانه‌‌های سیاه و سفید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.