پک هاوس : تولید تامین و بسته بندی مواد شیمیایی

Nippon Paint رنگ ساختمانی تصفیه کننده هوا تولید می کند

Nippon Paint رنگ ساختمانی تصفیه کننده هوا تولید می کند

رنگ ساختمانی تصفیه کننده هوا

 

به گزارش پک هاوس به نقل از ایران پلیمر ,‌ Nippon Paint Holdings در سال 1881 در ژاپن تاسیس شده است و دفتر مرکزی آن در Tokyo قرار دارد. این شرکت دارای 51 واحد تولیدی و حدود 33700 کارمند در سرتاسر جهان می باشد.

 

Nippon Paint در 45 کشور جهان فعالیت دارد و بیش از 80 درصد فروش آن به صادرات مربوط می گردد.

 

Nippon Paint China اعلام کرد که به یک همکاری استراتژیک با East China University of Science and Technology و East China Normal University دست یافته است. Nippon Paint با این دو دانشگاه قراردادی برای توسعه پوشش های فتوکاتالیکی تصفیه کننده هوا امضا کرده است.

 

Nippon و این دو دانشگاه راه حلی برای کنترل آلودگی هوای شهر ها و بهبود محیط زندگی ارائه می کنند. فتوکاتالیز به واکنش اکسایش- کاهش انجام شده بوسیله کاتالیست تحت تابش یک منبع نوری با طول موج مشخص (مثل نور UV ) گفته می شود که می تواند باعث از بین بردن آلودگی ها و تصفیه هوا گردد.

نانو تیتانیم کریستالی یک ماده فتوکاتالیست می باشد که دارای کارایی بالایی بوده و استفاده از آن بی خطر و ایمن می باشد.

 

محققان در Nippon Paint از nanocrystalline titanium بعنوان یک ماده فتوکاتالیست برای توسعه پوشش های فتوکاتالیکی تصفیه کننده هوا استفاده کرده اند. آخرین آزمایش های انجام شده نشان می دهد که پوشش های فتوکاتالیکی توسعه داده شده بوسیله Nippon Paint دارای خواص از بین بردن فرمالدهید، بوی بد، باکتری ها و ویروس ها در داخل ساختمان می باشد.

 

همچنین بر روی دیوار های خارجی ساختمان باعث از بین رفتن اکسید های نیتروژن می شود. این پوشش در مدت دو ساعت بیش از 80 درصد دی اکسید نیتروژن را از بین می برد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.