پک هاوس : تولید تامین و بسته بندی مواد شیمیایی پلیمری

۰۲۱۸۶۰۵۳۱۷۵

یک شرکت کره ایی محلول های پلاستیکی مناسب برای ساخت و ساز و صنایع سنگین را ارائه می دهد

یک شرکت کره ایی محلول های پلاستیکی مناسب برای ساخت و ساز و صنایع سنگین را ارائه می دهد

محلول های پلاستیکی مناسب برای ساخت و ساز و صنایع سنگین

 

کوادرانت یک تولید کننده جهانی محصولات نیمه تمام ترموپلاستیک با عملکرد بالا ( محلول های پلاستیکی ) است و در 20 کشور با تولید قطعات در کارخانه های محلی ، بیش از 2000 نفر مشغول به کار است.

 

تخصص این شرکت ، مهندسی ترموپلاستیک و کامپوزیت ها ، از فلزات و سایر مواد عملکرد بهتری دارد و در طیف گسترده ای از تجهیزات ، به ویژه صنعت کالاهای سرمایه ای ، استفاده می شود.

 

این شرکت همچنین با رهبران صنعت در بازارهای مختلف مشتری از نزدیک همکاری می کند تا دائماً برنامه های جدید توسعه دهد. Quadrant Group آماده گسترش موقعیت پیشرو در بازار خود است.

 

دامنه محصولات این شرکت از پلی آمید (PA) ، پلی استال (POM) و پلی اتیلن با وزن مولکولی فوق العاده بالا (UHMW-PE) تا مواد با کارایی بالا مانند فلوروپلاستیک و پلی بنزیمیدازول (PBI) گسترش یافته است. شامل:

 

کامپوزیت های پلاستیکی (GMT ، GMTex) در ماتریس پلی پروپیلن و الیاف شیشه ، ترموپلاستیک تقویت شده سبک (SymaLITE) و برنامه های کاربردی (MultiQ) تولید می کند. بعلاوه ، Quadrant همچنین قطعات قالب تزریق و مجراهای محافظ کابل را تولید می کند.

 

 

محلول های پلاستیکی

از ترموپلاستیک ها کجا استفاده میشود؟

 

از ترموپلاستیک و کامپوزیتهای مهندسی Quadrant با عملکرد برتر در برابر فلزات و سایر مواد ، در صنایع رو به رشد مانند پزشکی ، نیمه هادی ، انرژی جایگزین ، خودرو ، مواد غذایی و آشامیدنی و غیره استفاده می شود.

 

در همین حال ، ‘SEMICON کره 2015’ ، بزرگترین نمایشگاه فناوری تولید نیمه هادی در کره که می توانید نگاهی اجمالی به آخرین فناوری فرآیند نیمه هادی داشته باشید ، از 4 فوریه (سه شنبه) تا 6 (جمعه) به مدت سه روز در سئول برگزار شد.

 

Semicon Korea که امسال بیست و هشتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد ، طی 30 سال گذشته با رشد مداوم صنعت نیمه هادی کره ای همراه بوده است. Semicon Korea ، که جدیدترین تجهیزات ، مواد و خدمات مربوط به FPD مورد استفاده در فرآیند تولید نیمه هادی را معرفی می کند ، برای حمایت از توسعه صنعت مواد تجهیزات نیمه هادی داخلی و گسترش خارج از کشور ، هر ساله به رشد خود ادامه می دهد ، همچنین در حال ایجاد فرصت های جدید در صنعت خورشیدی مورد توجه قرار گرفته است.

 

در این رویداد ، 500 شرکت از 20 کشور پیشرو در صنعت تجهیزات نیمه هادی و مواد جهانی در مجموع 1800 غرفه و همچنین یک محل ملاقات با خریداران خارج از کشور شرکت کردند.

 

 

منبع:

http://plaind.co.kr/

 

 

shorturl.at/qHKPV https://tinyurl.com/44uystu9 yun.ir/beetpd
https://cutt.ly/AnR0ZQK https://b2n.ir/k79476 https://bit.ly/3g24T9Y
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با کارخانه اصفهان