درباره تاریخچه ما

کاری که ما انجام می دهیم ارائه با

بهترین کیفیت
نازلترین قیمت

مجموعه پک هاوس به عنوان یکی از پیشروان در عرصه تأمین مواد شیمیایی، مفتخراست که محصولات مورد نیاز مشتریان را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت عرضه کند. هدف ما تأمین نیازهای شما در زمینه‌های مختلف صنعتی، آزمایشگاهی و تحقیقاتی با محصولاتی است که از بالاترین استانداردهای بین‌المللی برخوردار هستند.

پک هاوس

چرا پک هاوس ؟

پک هاوس

کیفیت برتر: تمامی محصولات ما از بهترین تامین‌کنندگان جهانی تهیه شده و به دقت بررسی و آزمایش می‌شوند تا از کیفیت بالای آنها اطمینان حاصل کنیم.

قیمت مناسب: ما با ارائه قیمت‌های رقابتی، سعی داریم تا بهترین ارزش را برای مشتریان خود فراهم کنیم.

تنوع محصولات: با داشتن مجموعه‌ای گسترده از مواد شیمیایی، ما توانایی تأمین نیازهای مختلف شما را داریم.

تحویل سریع: ما اهمیت زمان را می‌دانیم و برای همین تحویل سریع و به موقع محصولات را تضمین می‌کنیم.

پشتیبانی فنی: تیم ما از کارشناسان مجرب در زمینه‌های مختلف شیمیایی آماده ارائه مشاوره و کمک به شما هستند

تاریخچه

مجموعه پک هاوس

شرکت علمی سازان زینو با برند پک هاوس ( PackHouse ) در سال ۱۳۹۰ با هدف تولید و تامین مواد اولیه شیمیایی مورد نیاز کارخانجات صنایع پایین دستی داخلی, نفت و گاز تاسیس گردید. پک هاوس در سال ۲۰۱۴ با اخذ نمایندگی رسمی از شرکت الساپا فعالیت خود را به صورت تخصصی در حوزه واردات, تامین مواد شیمیایی و پلیمری (Specialty Chemical & Polymers) متمرکز نموده و همزمان با راه اندازی پایگاه فروش مواد شیمیایی و پلیمری به آدرس www.PackHouse.ir برای اولین بار در کشور توانسته است گامی مهم در ارتقای زنجیره تامین مواد اولیه, توزیع و تغذیه خطوط تولید بردارد. همکاری با کمپانی های معتبر اروپایی و آسیایی, انجام پروژه های بین المللی و داخلی توسط کادری متبحر و کارآزموده در حوزه مهندسی و بازرگانی, به کار گیری روش های به روز و استاندارد جهت توزیع و تحویل محصولات در سراسر کشور,‌ با هدف ارایه بهترین قیمت و کیفیت, خدمات این کشور را نسبت به سایر تامین کنندگان متمایز ساخته است.

وضعیت سفارشات از ابتدا تاکنون

255 +

دریافت برآورد هزینه

255 +

دریافت برآورد هزینه

255 +

دریافت برآورد هزینه

255 +

دریافت برآورد هزینه
افراد مشغول به کار

ما همیشه با
کار می کنیم تیم پر انرژی

هانیه احمدی

روفیکس

محمد توکلی

مدیر عامل، روفیکس

آرزو کمالی

روفیکس
X