پک هاوس : تولید تامین و بسته بندی مواد شیمیایی

ساخت یک دموپلنت بازیافت مواد شیمیایی در اتریش

ساخت یک دموپلنت بازیافت مواد شیمیایی در اتریش

دموپلنت بازیافت مواد شیمیایی

 

شرکت اتریشی او. ام. وی ، یک دموپلنت بازیافت مواد شیمیایی با ظرفیت سالانه 16 هزار تن در شهر شوخات واقع در جنوب شرق وین می‌سازد.

به گزارش پک هاوس به نقل از نیپنا به نقل از خبرگزاری آرگوس‌مدیا، شرکت او‌ام‌وی اعلام کرد که این دموپلنت (کارخانه آزمایشی) بازیافت مواد شیمیایی با ظرفیت سالانه 16 هزار تن قرار است در اوایل سال 2023 راه‌اندازی شود.

این شرکت اتریشی از فناوری «ری‌اویل او‌ام‌وی» (ReOil OMV) برای بازیافت محصولات پلاستیکی مصرف شده به نفت خام مصنوعی استفاده خواهد کرد.

 

این پروژه با استفاده از وام‌های مختص اجرای پروژه‌های «سبز» تأمین مالی می‌شود، اما شرکت اوم‌ام‌وی به رقم دقیق آن اشاره‌ای نکرده است.

 

این طرح توسعه‌ای تازه‌ترین مورد در جاه‌طلبی او‌ام‌وی برای توسعه یک کارخانه با فناوری ری‌اویل (ReOil) در مقیاس تجاری تا سال 2026 با ظرفیت 200 هزار تن در سال است.

 

شرکت اوام‌وی در سال 2018 میلادی با شرکت اتریشی بورئالیس (Borealis)، تولیدکننده محصولات پتروشیمی اتریش که 75 درصد سهامش را در اختیار دارد، برای تقویت حضور در صنعت بازیافت مواد شیمیایی شریک شد.

 

او‌ام‌وی همچنین اتیلن و پروپیلن را برای کارخانه‌های پلی‌اتیلن (PE) و پلی‌پروپیلن (PP) بورئالیس در شوخات تأمین می‌کند.

 

او‌ام‌وی در کنار پالایشگاه یک دمو پلنت (کارخانه آزمایشی) کوچک با فناوری ری‌اویل راه‌اندازی می‌کند که دارای ظرفیت 100 کیلوگرم در ساعت است و از زمان راه‌اندازی در سال 2018 میلادی به مدت 13 هزار ساعت کار کرده است.

 

بازیافت مواد شیمیایی و علاقه به پلیمرهای دایره‌ای در سال 2021 میلادی ازسوی تولیدکنندگان و خریداران و مبدل‌های پایین‌دستی افزایش یافته بود.

 

 

سایر اخبار را دنبال کنید:

 

احداث پتروشیمی 1000 میلیاردی با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در منطقه ویژه اسلام آبادغرب

آغاز طرح‌های توسعه ای پتروشیمی اروند از سال 1401

توسعه متوازن با رویکرد گسترش زنجیره ارزش صنعت پتروشیمی

ساخت ۲۲ طرح جدید پتروشیمی تا سال ۲۰۲۵ میلادی در اندونزی

افزایش 2 درصدی تولید پتروشیمی بندر امام نسبت به سال گذشته

سرمایه‌گذاری ۳۹ میلیون یورویی برای پایداری خوراک اتان پتروشیمی‌ها

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.